| Yousosweet a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat place o fataaa? funda + vooot.

Răspuns Câştigător
| WhiteRose a răspuns:

Depinde de baiat: 1) se uita insistent la tine de fiecare data cand te vede, la ochii tai, buze etc.laughing sau incearca sa fie cat mai aproape de tine, (daca vorbiti)
2) cand te vede iti ocoleste privirea sau se uita putin, iti zambeste si apoi se intoarce
sau nu stiu pe mine ma placea un tip dar nu mi-a dat niciodata semne, eu il consideram doar un prieten, niciodata nu se uita altfel la mine, nu incerca sa fie aproape de mine... si totusi am aflat ca ma place cand s-a suparat ca l-am ignoratthinking

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Iti zambeste, e de partea ta la diverse incaierari(daca e cazul), incearca sa de-a cat mai des nas in nas cu tine