| Yousosweet a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat place o fataaa? funda + vot!happyhappy

Răspuns Câştigător
| maya_5070 a răspuns:

Pai de obicei baieti se duc langa fetele care arata bine din punct de vedere fizic dar sunt si destepte. In general am observat ca ei fac glume cu acele fete le acorda un prim ajutor si etc de exemplu aca esti la scoala si el este in clasa cu tine sau esti pe holul scoliiiii scapa un caiet pe os si daca el va fi primul care iti sare in ajutor si til ridica etc va aruncati privirii incendiare si altele fii sigura de asta love struckca te place si in genera baietii le plac pe fetele nemachiate care nu se imbraca exravagant si altele love struck

4 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nu se uita la ea cand se uita ea la el si niciodata nu o sa se uite in privirea ta cand esti cu fata la el

| StillMissYou a răspuns:

Sunt multe semne... se inereseaza mai mult... vb dragut. se compoarta frumos iti scrie iti face complimente!
;-)

| BlueLine a răspuns:

Le observi pe parcurs cand el iti vrea numai binele...si e mai mult de partea ta si ar refuza la mai multe pentru tine tongue Si cand incearca sa te ajutebatting eyelashes

| Andrutik_3706 a răspuns:

De obicei depinde si de baiat cum se manifesta: 1. unii se comporta frumos cu feta respectiva, 2.altii incep sa se comporte mai diferit, adica mai prost ca pana acum. Majoritate incep sa-ti arunce priviri si sa iti zambeasca, prin scoala incepe sa te urmareasca sa vada ce faci, iti ia apararea, iar adesea poti auzi (daca esti la scoala) colegii vorbind ca lui ii place de tine, unii chiar vin si iti spun(asta nu mai daca nu are un prieten bun si sa nu spuna).