| Yousosweet a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat place o fataaa? funda + vooot!

Răspuns Câştigător
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai te ia in brate daca nu e rusinos, fuge dupa tine, iti trage palme la fund. te strange de sani, se uita la tine insistent si daca vede ca te uiti la el, isi retrage privirea in alta parte, se mai balbaie in preajma ta, cu tine se poarta diferit fata de celelalte fete, iti zambeste, incearca sa iti capteze privire da nu tot timpul, se da cu parfum in preajma ta isi face freza mai faina, se da mare in fata ta da de multe ori se face de ras, iti zice multe glume numai ca sa razi.
Cam astea ar fi.
PaPa PuP

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Il apuca tremuratul, il ia cu ameteala, lesina si normal.cade pe spate.

| TitiDrLove a răspuns:

Tu nu esti sanatoasa! ai mai pus de 999 ori intrebarea asta,... ti s-a raspuns.ce mai vrei? angry disperat-o!
o sa iti dea o flegma intre ochi cand te vede,iti pune piedica,te trage de obraji, se va imbraca numai cu pantalonii rupti in fund, cand te vede isi baga degetul in nas... cam astea. funda?laughing)

| lovemylife a răspuns:

Vaii copila ciudatastraight face.Ce dracul mai vrei sa stii in afara faptului ca te priveste altfel si vb cu tine?
Ai intrebat de 150 de ori ajunge copila sau iti promit eu ca te rezolvstraight face adica te fac sa nu mai ai cont pe TPU.happy
hai la revedere copil idiot

| visatoarea01 a răspuns:

Vorbeste cu ea,o baga in seama,ii spune ca e draguta, ii cere nr de telefon si in final o intreaba:,, vrei sa fii prietena mea?"