| Yousosweet a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat place o fataaa? funda + vothappy

5 răspunsuri:
| fyfy3 a răspuns:

Hmmmm uitete prin galerie is multe iintrebari de genu'

| BiancaB_2401 a răspuns:

Face tot posibilul sa fie pe langa acea fata,se baga in seama cu ea.Dar unii baieti nu vor sa arate asta si se comporta ca niste nesimtiti! Am trecut prin asta,si acum am aflat sa ma place, dar nici nu imi dadeam seama la cum vorbea cu mine cand eram mai multi, dar cand eram doar noi 2 se comporta si vorbea foarte ok! Deci difera de la baiat la baiat, dar in principal orice persoana se da "de gol" dupa comportament. Sper ca te-am ajutat!

| LucaTeofil a răspuns:

Draga crede-ma baieti se citesc ca pe carti.Pai primul lucru te uiti cum te priveste daca te place nu isi ia ochi de la tine.Doi daca cineva te jigneste si baiatul se baga inseamna ca te place.Sau daca te scoate la suchappy

| Ajutoarea2 a răspuns:

Hmm. Pai : iti face cu ochiul, iti zambeste, se poarta frumos cu tine, iti ia apararea, sta mult prin preajma ta, tot timpul gaseste un motiv sa se bage in seama cu tine,.etc etc

| Loov3G3oXiana a răspuns:

Ce soada esti! gesturi, fluierat, suierat, se baga in seama.Chestii d'asteawinking