| emaalexandra97 a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat sa te placa?

Răspuns Câştigător
| KidoSmart a răspuns:

Iti zambeste intruna, iti intreaba prietenii ce parere au despre tine, se inetreseaza pe contul de facebook, hi5, sau ce mai ai depste tine, e dragastos, te invita la un suc etc...bafta cu elhappy

4 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Iti zic eu ce patesti ( sa nu te superi laughing) te ia de fundrolling on the floor

| zzuzu_8398 a răspuns:

Andrei din pacate tu ai dreptate... Mai sunt si specimene care in loc sa se poarte frumos, sa o ajute, sa-i faca complimente ii da o palma la fund si rade ca un...

Răspuns utilizator avertizat
| diana_9872 a răspuns:

Pai te tachineaza, iti zambeste, se aseaza langa tine te ajuta etchee hee