| narcisalove a întrebat:

Cum sa fac un baiat sa ma placa? Care sunt semnele prin care el arata ca ma place si care sunt semnele prin care el nu ma place?

Răspuns Câştigător
| DeeaBulynutza a răspuns:

Ca sa faci un baiat sa te placa trebuie sa fi naturala. Daca el te place, te place asa cum esti si nu trebuie sa te schimbi. Daca nu, inseamna ca nu merita efortul.
Stii,.de obicei un baiat te place atunci cand il surprinzi mereu uitandu-se la tine sau cand rade la glumele tale chiar daca nu sunt tot timpul amuzante. Tot asa, iti poti da seama si daca iti ia apararea sau daca iti spune lucruri dragute si iti face complimente. O metoda ciudata prin care baietii mai arata ca le place o fata e atunci cand le tachineaza poate pentru ca sunt timizi sa-ti spuna ce simt.
Daca insa se comporta cu tine ca cu celelalte fete, inseamna ca nu merita efortul sa mai incerci sa-l impresionezi.
Nu uita totusi, o fata isi da seama cand un baiat o place. E firesc, pentru ca baietii devin mai impiedicati si neatenti in fata fetei pe care o plac, uneori vorbind si fara sens. Asa sunt toti si sunt sigura ca iti vei da seama daca te place.
Bafta si sper ca te-am ajutat! Pupicikiss