| LikeeChocolate a întrebat:

Care sunt semnele pe care un băiat ţi le arată când te place?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te curteaza asiduu.

| neutrino a răspuns:

Se invarteste prin jurul tau ca si un catel aflat in calduri, spunand adesea numai bazaconii, nefiind in stare sa-ti spuna in fata ca esti frumoasa si ca te place. Uneori, daca il bagi in seama, se pateaza pe pantaloni, in fata.

| SkyPilot a răspuns:

Te priveste in ochi, iti zambeste, isi aranjeaza parul, isi face de lucru pe langa tine, se uita la tine prima cand spune ceva.

| Junioara17 a răspuns (pentru SkyPilot):

Sau dacă te vede pe stradă, te ia cu mașina și pune melodiile tale preferate laughing

| SkyPilot a răspuns (pentru Junioara17):

Sa inteleg din comentariul tau ca s-a intamplat ceva foarte, foarte bun?

| Junioara17 a răspuns (pentru SkyPilot):

Nu aș spune că e ceva foarte bun, dar nu vreau să fiu ingrată, deci da, apreciez orice gest laughing. M-a văzut ducându-mă la liceu, eram la mine în cartier, el era cu mașina și m-a sunat să mă urc în mașină. Habar nu aveam cu cine vorbesc, nu mai aveam numărul lui și nici el pe al meu, pentru că mi-l schimbasem, dar mi-a spus că s-a interesat și a făcut rost de el happy M-am simțit ca o doamnă în dreapta lui big grin

| SkyPilot a răspuns (pentru Junioara17):

Deci tot neutru sad Mai bine sa treci peste, indiferent cu ce explicatii ar putea veni. E clar ca lipseste ceea ce ar trebui sa fie.

| Junioara17 a răspuns (pentru SkyPilot):

Nu prea mă mai interesează, sincer happy. Nu mă mai gândesc la el. Dacă o să fie ceva, o să fie. Nici nu mă mai stresez, nu merită. Am observat că am atâția băieți drăguți care mă vor și nu le-am acordat atenție, hm, păcat big grin.

| SkyPilot a răspuns (pentru Junioara17):

happy Asa si trebuie!

| Otto2014 a răspuns:

Te urmareste de colo colo, asa fac eu.
Se uita dupa tine
Plac si eu o fata si asa fac.

| Clausd10 a răspuns:

In primul rand iti cauta privirea, ca apoi cand ti-o intalneste sa o mute in alta parte, pentru ca daca e timid se pierde. Daca sunt si colegi de-ai lui in preajma face cateva lucruri care, atunci cand acestea devin amintiri sunt jenante, dar pe moment i se par cele mai tari. Incepe sa iti caute prezenta, cauta tot felul de pretexte ca sa fie in preajma ta. De obicei devine un pic mai galagios decat ceilalti, doar-doar il privesti. Bine, nu e un standard, dar de obicei cam asa se intampla. Daca te invita la un suc sau se ofera sa te conduca acasa de la scoala... deja nu mai sunt semne, deja e cert ca te place. Succes.