| monicaaa17 a întrebat:

Care useri credeti ca dau cele mai inteligente răspunsuri?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inteligent nu inseamna bun sau rau, eu as spune cine se implica in mod serios pe acest site? Depinde de fiecare cat de mult se implica

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Din pacate, nu aia din top.
Am observat niste useri mai vechi, care nu se baga la orice intrebare, si raspund mereu frumos si documentat.

| Sofer a răspuns:

Sunt mulți useri care au răspunsuri inteligente și care îmi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Je
Adica Anastasia sau Ray happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rockid,bula,donsavas,celcestietot, sadrian și mai sunt câțiva, ah și floresdemayo.

| Reghqen a răspuns:

Bula, Floresdemayo, CorbulAlbrosu, RAY, Celcestietot, Sadrian, Endoryus.

Ei răspund mereu cu răspunsuri foarte bune, bine punctate, detaliate și explicite. Însă nu numai ei, ci fiecare persoană poate să dea un răspuns frumos și bine documentat dacă ii merge capulwinking

| ZAF a răspuns:

ZAF