| Mashka a întrebat:

Care va fi reactia, daca ati intelege ca iubitul va inseala?

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

L-as intreba dc a facut asta iar apoi l-as lasa sa faca ce vrea el cu toate ca as suferi mult.happylove struck

| JustMeFlory a răspuns:

Poi una urata in orice cazlaughing...eu una am patit'o si i'am dat cateva palme si cateva saptamana nu a mai stiut nimic de mine, timp in care ma cauta ca disperatu'! l'am iertat, pentru ca asa sunt baietii.toti inseala mai devreme sau mai tarziu.acum pot spune ca sunt cea mai fericita, ma inteleg ff bine cu el. dar daca il mai prind nu il voi mai ierta! garantat!

| DenissaDeea a răspuns:

Primul instict las privi in ochii si las intreba de ce? e edevarat? nu cumva sa incerci sa negi adevarul! daca e adevarat, nu cred ca pot sa accept tradarea!

| marria a răspuns:

Cred ca initial as fi foarte nervoasa, dar i-as oferi ocazia sa-mi explice. As astepta sa vad ce are de spus si apoi i-as spune "ok, pa". Chiar daca doare o greseala peste care vei trece se va repeta cu siguranta si dc sa suferi mai tarziu cand vei tine mai mult la el?

| sorana_1576 a răspuns:

Eu na-s putea sa-mi iert iubitul, sau sotul ca ma inseala, deoarece atita timp cit eu nu-l insel, nici el sa nu ma insele.Si al doilea lucru e ca nu as mai putea sa ma uit in ochii lui, si na-s mai putea sa ma apropii de el, deoarece mi-ar apare in fata ochilor ce a facut el, si mi-as inchipui cum se desbraca, cum facea, etc...Intr-un nu as putea sa-l iert.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La bani? pai nu m-as lasa inselat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok bine poate

| scumpica4u a răspuns:

I-as zice sa ramana cu persoana respectiva daca il face fericit si pe mine sa ma lase in pace...si asta il doare cel mai tare...si dupa aceea tot el o sa vina sa se roage..sa isi ceara iertare si eu i-as spune:prea tarziu...mult prea tarziu...