| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se par cele mai ciudate fantezii sexuale legate de sânii mari?
Am auzit azi o discuție în autobus. Zicea una ca iubitul ei o prinde de sani si o ridică in aer cateva secunde. Avea sani mari deci avea ala ce sa ridice, dar nu e prima data cand aud chestii de genul. Voua care vi se pare cea mai ciudata sa murdară fantezie legata de acest subiect si de ce credeti ca fetish-urile legate de sani sunt asa de frecvente?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Freud spunea ca este retraierea amintiri a faptului cand eram mici si mama noastra ne alaptea,dar suna bizar, nici savanti nu stiu de ce,probabil ca sani inseamna fertilitate, si in trecut sani erau populari, mesopotamina, egipt, Grecia, roma, este ceva genetic probabil