| KimKardashianTheBest a întrebat:

Hey, am o intrebare cam ciudata, desi am doar 12 ani copii de la scoala rad de mine pentru ca am sanii mai mari decat ar trebui. Voua vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Wow...laughing deci ma fascineaza ce fenomene ai in clasa laughing. Pentru ce sa rada daca ai sanii mari? straight face (Mie nu mi s`a intamplat.sunt baiathappy ) mare lucru...asta inseamna ca unelor fete le e ciuda ca nu`s asa de dotate.

3 răspunsuri:
| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Si eu am 12 ani si si eu am sanii mari.Acele persoana rad de tine pentru ca sunt invidioase.Probabil si fetele din scoala ta rad pentru ca oricarui baiat ii plac sanii mari la fete. fundita?

| Rosey a răspuns:

Daca rad de tine inseamna ca sunt chiar niste cretini. o sa vezi ca peste un an toti baietii din clasa o sa te placa pentru ca ai forme frumoasa iar celelalte colege din clasa ta sunt plate. pur si simplu nu ii mai baga in seama happy