| gabi_9319 a întrebat:

Care vi se pare cel mai tare film?batting eyelashes dau fundita.
Scuze categoria, dar e cea mai cititalaughing

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Crash,The Wall, Requiem for a dream.

| TitiDrLove a răspuns:

Lord Of The Rings, Titanic

| Iulia_6898 a răspuns:

Titanic.are si comedie si drama si dragoste, ceva foarte special, si sunt foarte putine persoane care nu au plans cand l-au vizionat.Bineinteles camai sunt si alte filme f frumoase dar acesta va tamane mereu in inima mea.cre eu in inima tuturor care l-au vazut.e ceva f special.nu stiu cum sa explicbig grin Iar melodia este bestiala, deci inceputul este doamne.iti dau lacrimile imediat.pur sisimplu pemn m-a lasat fara cuvinte aceste film de fiecaredata cand l-am vizionat:X:X:X:X:X:X

| fCD a răspuns:

Kidulthood, adulthood. (al 2lea nu e porno)

| mada1 a răspuns:

Salut laughing intr-adevar.imi place si mie filmul " titanic ".l-am vazut de mai multe ori.nu am plans.dar m-a sensibilizat laughinglaughing in schimb. cunosc pe cineva care a plans de fiecare data cand l-a vazut laughinglaughing ( de 7 ori ) laughing

mie cel mai bun film. adica cele mai bune.
1 ) Never Back Dowm.are actiune, romantic, putina comedie.e si un film psihologic.
2 ) Forever Strong -filmul e bun.e un film despre sport.un jucator de rugby.ambele filme sunt cu "sean faris " ...actorul meu preferat dupa johnny depp.

| flor31 a răspuns:

The ring

| Suchardine a răspuns:

Raise your voice, Sweet November, A walk to remember, etc happy