| ingerasdragalasplayboy a întrebat:

Care vrea sa se culce in pat cu o tipa de 13 ani?
care are curaj?

14 răspunsuri:
| Originalone a răspuns:

Du-te spanzurate, minori infecti.
Chiulesti de la scoala pentru scula.
Veziti de viata ta intima.

| InvisibleGirl a răspuns:

Vai de capul tau!

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Iuubitoo ti-o trage fratimiuu smug
vreii?:*

| zNCrys a răspuns:

Cu o fata de 13 ani s-ar culca unul de maxim 15 ani. Daca e mai mare acel baiat inseamna ca are o problema.

| roxydulkica a răspuns:

Eu! sunt baiat, am 20 de ani! De unde esti?

| LauraFlorentina12 a răspuns:

Fato esti tampita?

Mai asteapta vreo 3-4 ani macar. Esti prea mica.O sa-ti para rau dupa aia.
Doamne am avut si eu varsta voastra da nu eram chiar asa.

De abia ai intrat in adolescenta.

Nu o face!

| MloweyPryss a răspuns:

Ce intrebare penibila! Crezi ca aici e matrimoniale, sau vreun site xxx?

| kingRing a răspuns:

Mai ce e cu voi ces cu intrebarile astea sau propunerele acestea penibile, la 13 ani nici nai ce **** in fata ea de abia intra in virsta adolescentei dar nici adolescenta inca nu-i, ma vai de capul vostru, inteleg ca sunteti copii si vreti sa incercati de toate dar prea exagerati, va trebuie o bataie buna de la parinti...

| 7uP112 a răspuns:

Eu ha ha

| rainb0w a răspuns:

Intrebarea este cine nu are. happy

Depinde si de aspectul fizic, ca daca arati ca o tomberonistalaughing, nu o sa te **** nici dracu oh go on.
Hua panaram`o! Asa de mica, vai de capu tauwinking. Cauta un fraier de la gunoi, ti-o da ala sigurwinking numai in guraoh go on. Spor la lucru.

| TudorRadu a răspuns:

Depinde daca esti urata poti sa te duci la cine te-o vrea
daca esti buna facem legatura

| Valy09 a răspuns:

Eu am curaj laughing

| ingerasdragalasplayboy explică:

Chiar ai curaj?

| roxydulkica a răspuns (pentru ingerasdragalasplayboy):

Da chiar am curaj! Dar zi-mi de unde esti!