| sanuteuiti999 a întrebat:

Cum fac o fata sa vrea sa se culce cu mine?

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Ii faci vraji.laughing
O sa se culce cu tine atunci cand o sa fie pregatita.

| corbulalbrosu a răspuns:

Prin puterea ta de convingere ca totul va decurge normal.

| peperonies a răspuns:

Nu mai esti lache.

| drogh a răspuns:

Depinde şi ce fată este. Dacă este una mai timidă, nu poţi s-o iei tare şi să îi spui ceea ce vrei tu. Trebuie să o faci să aibă încredere în tine şi să vrea şi ea să se ajungă în acel moment. Asta necesită timp şi multă răbdare. Dacă este o fată mai uşuratică, de obicei acest tip de persoane pot fi vrăjite foarte repede şi se lasă prostite simplu(aici depinde de puterea de convingere).

| DaniTDCI a răspuns:

Iti cumperi o coasa, mergi la ea si ii zici " daca nu te culci cu mine te tai ca pe un porc" si gata rolling on the floor)

| Ottakringer a răspuns:

O sa fiu criticat de multi dar nu ma pot abtine laughing

Ii zici ceva de genul asta : Te *** sau nu? laughing

| Boss_Ionut_1999 a răspuns:

Cunoscando mai bine decat te cunosti pe tine.