| watchmen a întrebat:

Cat a dura primul contact sexual?
(o intrebare mai mult pentru baieti dar si fetele sunt bine venite big grin)
si daca se poate sa nu mintiti

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cretzufinish a răspuns:

Jumatate de ora, pauza, iar jumatate de ora si iar pauza timp in care nu s-a intamplat mare lucru si am adormit imbratisati. laughing

| WickedBoy a răspuns:

Putin, din pacate. Dupa 30 minute era zobitcrying

| pacalici a răspuns:

Cand sunt baut rezist chiar si 20 de min poate si mai mult dar asa cred ca 10min daca nu ma gandesc acolo

| Aenoenienanonim a răspuns:

Inca nu s-a intamplat. dar nu cred ca va dura mai mult de 10 secunde rolling on the floor

| Lorelie a răspuns:

Crede-ma ca nu stiu ca as vrea sa te ajut dar amm nevoie de un raspuns te rog " Cum postez o intrebare?" Ca-s noua & nu stiu? Te rog! kiss happy happy happy