| FlorinFlorin87 a întrebat:

E adevarat ca dupa primul contact sexual fetele isi doresc sa o faca mai des, ca dupa cum trebuie in general baieti sa astepte dupa ele s-ar zice ca nu le place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde mult si de fata. unele vor din ce in ce mai des altele.nu prea.depinde multe de cum se comporta cu ele primul baiat. daca nu stie cum sa se poarte pot capata repulsie fata de sex.
multe dintre ele se tem de primul contact.parerea mea? lipsa de informare. daca ar fi informate si ar avea ceva sange in vene nu s'ar mai speri atat.sexul e ceva natural, apare din atractie. dragostea e ceva sublim, iar cand apare si sexul cei doi parca se unesc.trupurile lor se contopessc. uneori devin unul(atunci cand iubirea e mare)

4 răspunsuri:
| MissC_6297 a răspuns:

Dar nu e normal? Adica un barbat e om si femeia nu e?

| edy0010_7129 a răspuns:

Pai stii cum e... fetele sunt mai timide prima data dar dupa primul contact sexual apare in ele dorinta de a mai face happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde mult si de fata. unele vor din ce in ce mai des altele.nu prea.depinde multe de cum se comporta cu ele primul baiat. daca nu stie cum sa se poarte pot capata repulsie fata de sex.

| IonutzVipera a răspuns:

Depinde de cum il faci daca stii is vor mai dori, daca nu stii sa faci bine...winking