| stf a întrebat:

Cat ai stat cel mai mult fara sa te masturbezi? ma refer la baieti laughing ia sa vedem? avem vreun record laughing

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

@superrtaree rolling on the floor pai tu nu dormi? sau te trezesti din somn si incepi sa ii dai hahahahaha,nu va mai legati de intrebare ca e foarte tare, si eu sunt curios de asta.
Apropo, eu am avut motive serioase altfel nu cred ca era ajungeam la atata timp.Macar odata pe saptamana merge.

PS. Mai am un prieten care zicea ca a dat intr-o zi 18 numere la laba, si altu care zicea ca nu scapa nici una sub dus(problema este ca face dus de 2-3 ori pe zi).

8 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

O luna cred sau o luna jumate cam asa. cred ca e record laughing

| XK a răspuns:

Pai fara masturbare thinking mult nu mai stiu exact...dar faceam sex :p

| mdany a răspuns:

Mda.si crezi ca iti va spune cineva viata intima hm...

| Blondda a răspuns:

Zici ca te.ai nascut ieri.laughing

| stf explică:

Bai Mysterio... daca am pus intrebarea asta nu inseamna ca ma cred cineva raised eyebrowsorcine intreaba ce vrea dawinking

| Pilotu a răspuns:

Pai cam una pe ora sa fiu in forma laughinglaughing

| Mysterio_2089 a răspuns:

Iar tu cine te crezi sa pui aceste inrebarii? nu stiu cum au raspuns baetzi, eu unu nu raspundeam. app tu de cate ori in 5 min te masturbezi?

| MrEgipt a răspuns:

Este un record Toata viatahappy