| yoyo_6413 a întrebat:

Ce se intampla daca te masturbezi zilnic de 3 ori pe zi ma refer la baieti

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Ai sa-ti strici jucaria si poti deveni dependent de mana. Cel mai bine este sa incerci cu fete. Intri in normalitate si satisfactiile sunt infinit mai mari si reale.

22 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Asa faci tu? a pai nu e bine trebuie de 6 chiar 7 ori pe zi

| Encore a răspuns:

Adevarat bizzare laughing
Nu esti sanatos ma...
Nu cred ca se intampla nimic dar... las-o mai moale laughing

| canarita a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa te speli si pe dinti dupa ce-ai mancat tot de atatea ori ca sa fi perfect sanatos....maaaaaama ce de hormoni!

| MarYoBenucci a răspuns:

"jioko di mano" stiu ca este ceva natural si normal happy
asa ca bafta in continuare...laughing

| machupicchu a răspuns:

Sigur viitor candidat la "spitalul veseliei" si ireversibil in cazul in care nu se opreste si continua...

| andreig a răspuns:

ZILNIC? DE TREEEI ORI PE ZII? laughing) uau frate da`ti place sa te masturbezi nu gluma... din cate stiu eu :o sa-ti tremure mainile rau (foarte rau) si nu o sa mai vezi bine...treptat o sa ai nevoie mare de ochelari.vei ajunge sclavu penisului tau,... el te va conduce

| robert123 a răspuns:

Nu patesti nimic este ceva normal doar las-o mai moale sa nu devii adeptul penisului tau incearca cu o fata e mult mai bine dar ai grija sa nu o lasi insarcinata... p. s : nu mai scrieti toate intrebarile aici raspundeti baiatului si scrieti intrebarile in rubrica voastra

| stefytm a răspuns:

Nu se intampla nimik.........numa sa nu ramai obsedat tot timpul sa te masturbezi.....stiu ca asa nu exista riscul sa ramana fata gravida dar totusi incearca si tu cu ceva fata ca e mult mai fainbig grin

| alexxandru a răspuns:

Oho frate... 3 ori worried! pfai cei faci frate. faci sala cu ia worried! hmm! 3 ori doamne happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Febra musculara... la maini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sau dupa masa? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are o iubita si o amanata si ce crezi aman2 sunt surorilaughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, incearca de patru ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tare, dar cum dimineata la pranz si seara, sau bagi numar dupa numar! eu zic sa bagi si una pe la 3 noapte sa fie antrenament pentru somn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io ma masturbez din 4 in 4 zile e ceva grav in asta? va rog un raspuns

| Behem a răspuns:

Nu ai ce sa patesti atata doar ca devi dependent...Cine se masturbeaza, se imbolnaveste. Este unul dintre cele mai vechi neadevaruri, nascocit de asa-zisii invatatori ai vremurilor de demult care incercau prin orice vorbe sa ii indeparteze pe tineri de aceasta practica. A aparut astfel credinta ferma ca asa stau lucrurile, masturbarea inseamna boala curata. In zilele noastre, studii peste studii au demonstrat ca nici vorba de acest pericol, iar autoexcitatia nu poate fi considerata responsabila pentru bolile fizice sau mentale. Masturbarea nu ne face nici surzi, nici orbi. Nu provoaca nici sterilitate, nici cancer, nici maladii psihice. Ba chiar poate preveni cancerul de prostata.

| liviustefan89 a răspuns:

Ma sincer nu stiu ce sa va spun, dar totusi nu este normal sa va masturbati asa des, incercati macar odata la saptamana sau chiar la 2 saptamani, placerrea o sa fie cu totul alta. dar cel mai avantajos ar fi sa va gasiti cate o pr sa faceti acest lucruwinking, pentru ca ceea ce faceti voi nu duce decat la dependenta si este pacatwinking

| ..adorsafaclaba.. a răspuns:

Eu fac de 4...

| jonhy a răspuns:

Mai uite si eu ma masturbez odata sau de 2 ori pe zi si asta as vrea sa stiu si eu ce se intampla dar pe saitu asta nu gasesti pe nimeni serios sa-ti raspunda cum trebuie

| DaNy_2032 a răspuns:

Iti Vor aparea extrem de multe coshuri, si iti vor strica frumusetea proprie!

| yoyo_6413 explică:

Eu am inteles ca poate duce la orbire

| kent8 a răspuns:

Dependenta totala... cel mai bine isi lipeste mana cu super glue d pennis =]].