| samiZiciPompier a întrebat:

Intrebare pentru fete si baieti: Cat ai stat cel mai mult fara sa te masturbezi si fara sex?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Astea sunt intrebarui intime, nu te astepta la raspunsuri serioase, asteapta te sa fi luat la mișto.

| RAY a răspuns:

Fata masturbare 16 ani, fara sex vreo 18 ani, nu consider sexul asa de important e o nevoie doar atat

| deeeaqq a răspuns:

69 de ani.

| MrCaNaByS a răspuns:

100 de ani, tu?

| vinoACASAcuMINE a răspuns:

Eu nu ma masturbez si nu fac sex, sorry

| justanotheralien a răspuns:

Eu nu fac nici una dintre ele, deci 15 ani. (varsta mea)

| AnaAlexandraMuhaha a răspuns:

Ce dracu este cu masturbarea nu-i vad rostul is fata si nici nu-mi pasa. ce mama miilor bagati niste desene, niste carti numai la prosti va este capul. Animeu-ri, carti, filme, iesiri cu prieteni sau ce faceti e mai bine decat aceste 2 variante. Parerea mea. Is fata.

| Xoxoxkissyou a răspuns:

Pina la 15 ani si apoi am mai rezistat 2 ani jumate si dupa asta aveam sex cu iubitul meu macar 2 ori pe sapt acum am 20 de ani si dupa ce m-am despartit de iubitul meu am stat 3 saptamani fara sex apoi la o ptrecere deja aveam 19 ani am facut sex cu cel mai bun prieten al meu si acum e iubitul meu