| Elisaaaaa a întrebat:

Cat conteaza la o persoana aspectul fizic? dar personalitatea?:-s. dau fundita pentru cel mai bun raspuns. :*.

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Mult.Prea mult
Degeaba ai sufletul de aur daca esti scund, poti ochelari si aparat dentar.Nu-mi spune mie de fetele din ziua de azistraight face
Fac coada la ala bogat si frumos, care doar le *** o noapte, hai doua in functie de multimit e, si apoi le abandoneaza ca pe niste masele stricate
Si pe acel baiat care are sufletul plin de calitati nici nu il baga in seama
Si apoi incep sa planga ca sunt parasite

oh go on

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ambele conteaza la fel de mult.eu sincer nu pot fi cu un baiat urat, dar foarte respectuos si chestii de.astea,dar nici cu un baiat frumos si nesimtsit.eu pun pres pe amandoua si chiar trebuie sa fie ambele in mod egal.

| Floreenofficial a răspuns:

Din pacate coaja-conteaza 100%. Si cand spun coaja ma refer la aspect.
In opinia mea conteaza omul din spatele infatisarii...
Bafta! :*

| elasexygagica a răspuns:

Clar ca aspectul conteaza cel mai mult ca doar nu te-ai saruta cu unu care arata mai rau ca Frankenstein...

| doinitza12 a răspuns:

Baietii mai intii se uita la aspctul fizic dar ind vad ca cea care o credea el simpatica cu adevarat e o urita in interior nici nu vor so mai vada in ochii

| piciuk a răspuns:

Aspectul fizic de multe ori conteaza foarte mult.cand te intalnesti cu cineva pentru prima oara, el vede cum arati "pe dinafara", abia apoi iti vede personalitatea.aspectul fizic reflecta de fapt ceea ce ai pe dinauntru. spre ex. tu ce parere ai despre o persoana care nu se ingrijeste? pacat doar ca in ziua de azi se pune pret numai pe aspectul fizic si lumea nu ne iubeste pentru ceea ce suntem, ci pentru cum aratam

| Myladdy a răspuns:

Offf, cu imaginea asta! Conteaza aspectul sa fie armonios ca un tot, nu pe stasuri! Ca degeaba esti miss Terra, daca atunci cand casti gura, privitorii lesina de prostia trasmisa! Mai depinde si cine apreciaza ce si cum esti! Atentie mare la auditoriu!

| roxymaria a răspuns:

Conteaza ambele big grin
Conteaza si cum arata-i sa nu exagerezi cu mancarea, conteaza si ce educatie ai si cum ganesti si totbig grin

| andreycristiano a răspuns:

Conteaza putin fizicul dar foarte mult personalitatea

| carm3nn a răspuns:

Cred ca oricine spune ca nu conteaza e ipocrit.Singurul lucru care ar taia din importata aspectului fizic in ziua de azi sunt banii. Poate ca exista persoane la care conteaza mai putin(tare as vrea sa stiu macar una)dar adevarul e ca personalitatea nu prea mai are vreo importanta acum, mai ales daca ai de-a face cu persoane care te folosesc doar pentru sex.

| MuzzikFreak a răspuns:

Eu zic personalitate 80% si aspect 20%.