| oupsydoupsy a întrebat:

Dau FUNDA pentru un raspuns sincer! Cum ar trebui sa flirteze o fata care are in jur de 14 ani jumate si ce conteaza mai mult pentru voi aspectul fizic, personalitatea etc. etc. Raspundeti repede!

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Pentru mine, personalitatea e cea mai importanta. Uneori cred ca acord o importanta prea mare personalitatii oamenilor. Si aspectul fizic conteaza, dar nu la fel de mult ca personalitatea. Si nu stiu ce sa zic de prima intrebare, eu nu sunt persoana potrivita pentru a raspunde la asa ceva:d

2 răspunsuri:
| MoRtY a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa fii dragut cu ia, eu nu o cunosc personal dar tu probabil ca stie ce ii place si ce nu.asa ca tu fi sincer cu ia si spune-i ce siomti pentru ia.pentru ca ti-o va lua cineva in fata si dupa aia nu prea mai ai ce face. mah pai prima data te atrage afisul. unele fete din ziua de azi sunt mult mai interesate de corp decat de personalitate.Eu zic ca baiatul nu trebuie sa arate ca un fotomodel.dar acceptabil, nici sa cadem in extreme.Asta e parerea meahappy bgye>big grin

| trifescugabriela a răspuns:

Conteaza mult personalitatea!