| sweetygirl a întrebat:

Am 2 intrebari pentru baieti. DEci ce conteaza pentru voi aspectul fizic sau personalitatea? Cum ar trebui sa fie fata visurilor voastre?

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

Deci...sunt fata dar pot sa raspund si eu! toti prefera fizicul, deci eu ma uit la fizic intai ca pana la urma e fff importanta o prezenta placuta, ei vor sa fie model, si in rest proasta bata nu le pasa, atata timp cat se mandresc cu o prezenta frumoasa, din pacate daca suntem realisti asta e adevarul ne uitam cu totii la fizic desi multi nu recunosc

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Pai ambele. Degeaba e frumoasa daca e proasta si degeaba e desteapta daca e muma padurii.

| ÅñdRa a răspuns:

Desi sunt fata o sa-mi spun si eu parerea.
Toti baieti gresesc pentru ca se uita cel mai mult la fizicul unei fete si nici decum la personalitate, ei cred ca fizicul este tot...
Cred ca mai bine ar avea o iubita frumoasa si proasta cu care sa se increada la prieteni decat una mai uratica si desteapta...
Imi cer scuze daca am jignit pe cineva dar asta este parerea mea!

| ShineMe a răspuns:

Normal ca trebuie sa fie si fata frumoasa totusi ai o mica sau amre demnitate care zace in tine si nu ai vrea sa fi cu cine stie ce fata. Dar sunt de aprere ca ar conta mai mult personalitatea sa iti zic cu aproximatie 70%personalitatea si restul de 30% fizicul.Cred ca e suficient acel 30%. Fiecare are parerea lui.Eu doar o expun pe a mea.Succes

| dydy22 a răspuns:

Mie personal mai mult prefer o fata cu personalitate decat frumoasa si fara personalitate

| lacrimi a răspuns:

Desteapta, frumoasa din cap pana-n picioare, sigura pe sine, descurcareata, orgolioasa, iubitoare, fidela.Normal,precum sunt eu, altfel nu merge laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai mă... Deja mă înnebuniți cu întrebările astea. Chiar acum câteva minute am mai citit două întrebări de genul, chiar identice.
Eu îmi susțin în continuare teoria, urâții vor spune că personalitatea e cea mai importantă (pentru că nu-și permit altceva), restul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua puse bine in balanta

| florina549876 a răspuns:

Aspectul conteaza... nu ma intereseaza ca are suflet eu nu *** stafii