| 1Chris1 a întrebat:

Cat costa un incarcator pentru Samsung GT-S5570? Dar un cablu de date? Sau niste casti? Si unde gasesc? Se potrivesc si alte incarcatoare la el?

Răspuns Câştigător
| ValentinMarius21 a răspuns:

Neoriginal este vreo 15 lei.(incarcator)

5 răspunsuri:
| YourCupidon a răspuns:

Eu am avut un Samsung GT-S5570 dar mi-a fost furat, acum am alt tlf, dar mi-au ramas si incarcatorul, castile si cablu de date si nu am ce face cu ele

| 1Chris1 explică (pentru YourCupidon):

Trimite-mi id-ul tau prin mesaj sau lasa-l aici.

| 1Chris1 explică (pentru YourCupidon):

Zi`mi id-ul tau de mess sau daca vrei ti-l dau pe al meu. Lasa aici mesaj!

| YourCupidon a răspuns:

Mary_scumpy_mereu

| amusername a răspuns:

Incearca la un magazin gsm. Nu cred ca e mai mult de 50 lei un incarcator.