| anonim_4396 a întrebat:

Cât costă un prezervativ la bucata? Niciodata nu am cumparat asa ceva.

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Aromele pentru prezervative sunt mai mult de vrajeala. Nu creeaza mai multa placere dar au un miros mai placut. Nu e mirosul ala de cauciuc.

15 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Cele mai ok prezervative sunt cele de la durex şi nu se dau la bucată, ci la pachet de minim 3. Dacă iei d alea nasoale, de 1 leu, rişti să de rupă şi să nu simţiţi nimic, nici tu, nici ea. Asadar vreo 15 lei cele 3 prezervative.

| alexandru303 a răspuns:

Frate. Iq-ul meu e de 140 aproape (138). Am 15 ani si vreau sa o fac cu o fata. Vreau sa stiu pretul unuia la bucata. Nu am cumparat asa ceva niciodata. Si nu cred ca e ceva amuzant la aceasta intrebare. Eu nu cred ca neaparat conteaza inteligenta pentru sa intrebi o intrebare de genul. Nu voiam sa dau detalii personale, dar daca comentezi, vreau sa ma apar. Deci prezervativ la bucata? Eu doar vreau sa cumpar unul.

| alexandru303 a răspuns (pentru alexandru303):

Eu de la magazin vreau sa iau.

| alexandru303 a răspuns (pentru alexandru303):

Frate si e urat sa ii zici o persoana asta. Daca ar fi prost ce are? Eu vreau ceva serios si sa ma protejez.

| Evolution a răspuns (pentru alexandru303):

Pustiu, eu cred ca tu nu realizezi ce inseamna sa ai un IQ de 140 laughing cred ca ai uitat sa pui o virgula pe acolo. Imi place ca iti modifici intrebarile atunci cand gresesti, ce pot spune... ti-ai masurat iq-ul foarte bine. Lasand ironiile.
Nu prea se da la bucata, iti iei un pachet intreg de vreo 3 bucati si il ai mai mult timp. Poate e posibil ca unul sa se rupa sau altceva, ai rezerve. Sunt preturi de la 4-5 lei de la cele mai proaste pana la 15 lei durex cu diferite arome.
Nu e o mare avere. Te duci la magazin si te uiti la pretul de pe raft. Media IQ-ului in Romania e undeva la 80-90 la suta. Dar tu avand studii superioare la varsta asta, nu ai observat preturile la raft.
Si daca negi ca ti-ai editat intrebarea (prima data nu ai specificat la bucata sau ceva), ti-am facut screenshot inaintewinking.
Succes!

| Evolution a răspuns (pentru alexandru303):

Ti-am zis asta pentru ca ai pus o intrebare de om cu nivel scazut de inteligenta si dupa ti-ai modificat intrebarea. Cum ai vrea sa raspund la intrebarea ta?
Dovada : https://ibb.co/n3BHdd
Ti-ai gasit prost persoana pe care sa o prostesti. Invata sa pui o intrebare daca vrei un raspuns adecvat. NU am spus sa nu te protejezi sau chestii de genul.
Dar avand internet si preturile fiind afisate si pe internet, consider ca avand un coeficient de inteligenta atat de mare la varsta ta, stii sa folosesti si google.
Nu te mai da mare zmeu pe aici. Nu am nimic cu tine, m-a deranjat modul in care ai pus intrebarea prima data si acum o dai aiurea cu mine. Si spre deosebire de tine, eu nu ma supraevaluez.
Ti-am uploadat screenshotul pe un site ca sa vada si lumea prima data cum ai pus intrebarea.
Hai succeswinking!

| alexandru303 a răspuns (pentru Evolution):

Ma ce studii ai. Iq-ul nu depinde de ce stii. Cat de repede iti merge. Si am facut test de iq pe mensa. Nu cred ca e fake. E o companie mare. Da frate n-am specificat ca la bucata. Cand aude unul de prezervativ, gata ala e prost.

| alexandru303 a răspuns (pentru Evolution):

Hmm 10 lei in plus daca vrei cu arome. Mai multa placere pentru partenera?

| suntserios a răspuns (pentru alexandru303):

Faci parte din cei 2% din populatia lumii cu iq de peste 130? Esti la cateva puncte de Einstein?

| Evolution a răspuns (pentru alexandru303):

Si te-au recrutat cei de la Mensa? Acolo specifica ei :
If you score higher than 132 SD 16, you will have a great opportunity to become a member of mensa.
Stii engleza sau iti traduc? :))
Probabil ai primit mail si de la NASA ca te vor in echipa lor :))
Site-ul lor este https://www.mensaiqtest.net/.
Pustiule, eu am o varsta, ma rog 21 de ani. Nu am zis ca IQ-ul depinde de nivelul de cunostinte. IQ inseamna coeficientul de inteligenta. Tu ce ai inteles din tot ce am zis eu?
Nu stiu ce teste ai facut tu, dar nu se vede.
In fine, chiar nu are rost sa ma mai contrazic cu tine. Nu imi mai pierd timpul si nici tu. E asa cum zici tu.
Si un ultim sfat boss, nu te-am facut prost. Dar totusi frate sa spui ca ai un iq de 140... :))) Albert Einstein si Bill Gates se spune ca aveau un IQ de 160. (ma rog, nu au facut ei vreun test de IQ dar cu aproximatie asa se spune ). Si se spune ca nivelul de iq creste pana la varsta de 30 de ani odata cu dezvoltarea personala. Vrei sa spui ca tu deja ai ajuns la 15 ani cu 140? ce sa zic boss. te iau la mine la viitoare firma :))) ma anunti cand ajungi la 18 ani sa te angajez legal :))

| raMLesS a răspuns (pentru Evolution):

Testele IQ din perspectiva mea, sunt niste teste de atentie si imaginatie.
Pe mensa mi-a dat peste 126iq, asta minte daca spune ca i-a iesit 138, o sa-ti arate maxim 126, am refacut testul de mai multe ori.
Oricum, eu sunt mai ceva ca Einstein laughing

| alexandru303 a răspuns (pentru raMLesS):

Cu placere pentru funda, cu toate ca ai fost rautscios. Nu e fain ce faci. Tipic varstei de 20 de ani. Eu nu mint in ce am zis. Crezi daca vrei. Nu e ok sa comentezi asa inainte sa cunosti o persoana. Nu sunt chiar un pusti, mai am 2 ani si un pic si fac 18 ani. Cu placere de fundawinking

| raMLesS a răspuns (pentru alexandru303):

Vezi ca ai gresit persoana laughing)

| Evolution a răspuns (pentru alexandru303):

Boss-ule. Eu nu raspund pentru funde. Uita-te pe profilul meu si te convingi singur.
Ai respectul meu pentru ca multi la varsta ta ar fi inceput sa injure. Se vede ca esti educat si respectos. Imi cer scuze daca te-am jignit intr-un fel, sunt rautacios pentru ca nu ai pus bine intrebarea si te supraevaluezi.
Ma bucur ca poti sa iti stapanesti comportamentul si asta te va ajuta pe viitor. Nu multi au stabilitatea asta psihica.
Si funda crede-ma, chiar nu ma ajuta cu nimic in viata. Eu raspund pentru ca imi place sa ajut oamenii si sa am diferite conversatii si sa cunosc prin intermediul asta mai multi oameni si mai multe povesti.
Nu am absolut nimic cu tine, ti-am spus ce ma deranjeaza. Si nu am folosit nici eu injuraturi sau chestii de genul care sa te supere.
Mult succes in viitoarea ta experienta sexuala happy

| Evolution a răspuns (pentru alexandru303):

Aromele pentru prezervative sunt mai mult de vrajeala. Nu creeaza mai multa placere dar au un miros mai placut. Nu e mirosul ala de cauciuc.

| F039GMS a răspuns:

Nu stiu la bucata dar eu cand cumpar iau 3 bucati pe cutie in general cu 15 lei (Durex) si balsam sa alunece.