| Gavrilescumenaro a întrebat:

Hei cat costa un prezervativ?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

C am cît o vilă cu 50 de camere, de aia nu il cumpără nimeni pe săracul prezervativ, e scump al dracu.

| RAY a răspuns:

în 16 Iulie 2012 | Tützłк a răspuns:
Buna din nou Florentina! 1) De la farmacie is cele mai sigure is durex si costa 12 lei cutia a cate 3 buc.
2) prezervativul se desface si se pune pe penis ( puta) la beitii! ))))))))))))))))))))))
https://www.tpu.ro/......ezervativ/

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Oferta 3 la 9 ron
deci unul costa 3 ron
https://www.emag.ro/......DKRGLBBBM/

| corbulalbrosu a răspuns:

Pretul prezervativelor este cuprinsa intre 0, 8 lei cele foarte ieftine si de calitate indoielnica, pana la 8 sau chiar 9 lei/bucata la unele sortimente ale marcii Durex. Pretul mediu per bucata este in jur de 3 lei in cazul prezervativelor a caror calitate este foarte buna. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu știu, eu nu folosesc prezervative pentru ca nu mai este pericol de sarcina.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Emilian65):

Dar de boli cu transmitere sexual nu-ti este frica?
De o sarcina scapi usor, o interventie cirurgicala de 10 minute, poate scapa orice fata de o sarcina nedorita, pe cand o boala cu transmitere sexuala, precum: SIDA< Sifilis sau HPV, te poate duce la moarte, doar pentru simpla ignorarea a acelui balonas, de care acum nu-ti pasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele proaste 0.80-0.90 şi poate urca la 7-8 chiar 9 lei pentu cele de calitate superioară.P.S:Felicitări că îl foloseştibig grin