| OanaMariaG a întrebat:

Cat de bune sunt afrodisiacele? au reactii adverse? dauneaza cu ceva? pot fi consumate si cu bauturile alcolice? multumesc

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Afrosidiacul se poate consuma cu orice tip de bautura deoarece isi face efectul 100%. Se stie ca e ilegal dar se gaseste de cumparat in unele magazine sau la vanzatorii de droguri, reactiile care le ofera sunt: cine il inghite are chef de sex nu conteaza unde, o face si in public. Efecte negative nu are.