| HypnoticPoison a întrebat:

Imi spuneti pareri despre pstilele de slabit Obecon? Sunt bune? Au reactii adverse?big grin mersi:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Mai bun un regim cu putin sport decat pastile.
Exista posibilitatea sa devi de 230 KG din cauza pastilelor dupa ce renunti la ele (provoaca dependenta)
Sau poti trage cocaina ca tot ai avatarul interesant(taie pofta de mancare si o sa ai energie suficenta pentru a arde grasimi)

| yo_8725 a răspuns:

Nici o pastila nici o crea nu te poate slabi doar sa ti se agraveze sanatatea daca e indopi cu pastile in afara de sport si sa mananci eghilibrat ai grija de tinewinking