| nicolbutnaru a întrebat:

Cat de des faceti dragoste si cat de des sex? Controverse?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Intotdeauna incepem facand dragoste si terminam facand sex happy

12 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Des. Daca ar fi sa le separ, dragoste fac cand am o relatie si imi iubesc partenerul. Sex, in rest.

assiris
| assiris a răspuns:

Bula ti-am dat un "inteligent" Scurt si la obiect. Ce-a mai clara exemplificare.

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Chikitoka are dreptate cand esti indragostit faci si una si alta... pai viata mea sexuala e foarte activa... dragoste fac foarte rar pentru ca trebuie sa renunt la multe lucruri si nu ma pot desfasura in timpul actului... iar sex fac cel mai des acolo pot sa fac ce vreau si cum vreau...cam de 3 ori pe saptamanawinkingwinking

Bula
| Bula a răspuns:

Sex fac sa ma descarc...
Dragoste fac cand am si sentimente fata de persoana...

| DenissaDeea a răspuns:

Strict ma priveste! Consider intrebarea asta intima si nu as putea fi sincera la aceasta intrebare! Cred ca de cate ori am placere este raspunsul meu...

| otypa a răspuns:

Cand ne vine pofta

| leluc a răspuns:

Nu e acelasi lucru? happy de 3-4 ori pe saptamana.
Daca faci diferenta intre cele doua in functie de sentimente pentru persoana cu care ai contact sexual, atunci eu fac doar dragoste, partenerul fiind acelasi de vreo 3 ani jumatate incoace happy

| claudiarebecca a răspuns:

Mult si bine. se intampla sa fie controverse legate de pozitii sau stil. oricum intrebarea e strans legata de cat de mult lucreze oamenii - in consecinta cat timp liber au. dupa mine dragoste si sex cam sunt similare.

| chikitoka a răspuns:

Cand sunt indragostita fac si sex si dragostetongue...cand vreau sa ma eliberez... just sex...acum e doar abstinentabig grin

| loredanarotariu a răspuns:

Daca dam denumiri diferite "fac dragoste" sau "fac sex" trebuie sa gasim cate-o denumire pentru fiecare tip de "act sexual" cu preludiu, fara preludiu, cu chiloti rupti, pe pat, sub pat. happy Nu stiu zau, dar cred ca vom avea nevoie de un mini-dictionar.

Sex fac de 3 ori pe saptamana ( desi si aici mi-e greu... cum sa faci o medie aritmetica pentru sex... ii strici tot farmecul. "de cate ori am facut draga sex luna asta? La dracu da cu virgula. jos chilotii sa ne iasa la rotund media"

| simpluEu. a răspuns:

Sex fac cand ma duc la prostituate... dragoste cu iubita:X:X:X

| csintalan a răspuns:

... o intrebare, strict personala, dragostea e una sex-ul e alta,... iar intrebarea e una,...