| IoaNaa00 a întrebat:

In momentul asta ma uit la [H]ouse MD..sunt un mare fan dar as vrea sa incerc si altceva; poate dragoste si controverse? Voi ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Generalul a răspuns:

Tocmai ce am luat de pe net si am revazut un serial difuzat cand eram mult mai mic: North & South. Chiar daca e vechi, e mult mai bun ca multe din serialele de azi, cu exceptia ultimei parti, care e total diferita de restul seriei, in cel mai prost mod cu putinta.

1 răspuns:
| michelia a răspuns:

Daca apreciezi si actiunea si umorul intr-un film, iti recomand NCIS-actiune militara ( cu Mark Harmon). ( nu NCIS Los Angeles care e foarte slab).
Te tine in priza, actorii au farmec, replici inteligente.