| anonim_4396 a întrebat:

Cat de des faceți sex cu iubita/iubitul?

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O dată la 7 ani.

| FOG92 a răspuns:

Odata la 10 ani pe 250 de ron ora

| CristianPetre2002 a răspuns (pentru sadrian46):

Mi a placut asta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru CristianPetre2002):

De ce e sexul foarte plăcut? Ca să nu te poți abține să nu îl faci. De ce nu îl poți face tot timpul? Ca să mai poți face și altceva. Așa că nu are imprtanță așa de mare de câte ori faci, pe zi, pe noapte pe an, și nici să pui asemenea întrebări. Am auzit de maximum 15 numere consecutive. Nu este chiar imposibil, căci leii, ( animalele) cam așa fac. cîteva zile la rând. Dar dacă ai imaginația, fantezia prea înflăcărate, se poate povesti așa.

Răspuns utilizator avertizat
| mi25 a răspuns:

Tu de cate ori bei apa pe zi?

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandruInu a răspuns (pentru sadrian46):

Foarte tare, chiar am ras, si este adevarat

| DonutsRO a răspuns:

Depinde cum avem chef, timp și dispoziție. Sunt săptămâni în care facem zilnic happy Chiar și de 2 ori pe zi. Dar poate avem săptămâni in care facem și doar de 2-3 ori.

| Tactuecelmaitare a răspuns:

De 10^100^100 ori pe yoctosecunde