| ttyes a întrebat:

Cat de dureroasa este dezvirginarea la baieti?

19 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Suportabila happy

| tteo92 a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Suportabila? ce esti baiat, ...de unde stii?

| IsabelaIssa a răspuns (pentru tteo92):

Nu trebuie sa fi baiat ca sa ai cultura generala. Stai linistit ca nu a murit nimeni din asta, nu e nimic de speriat. Aceeasi problema o au si fetele, si depinde de la om la om. Unii nu simt nimic, altii da.winking

| tteo92 a răspuns (pentru IsabelaIssa):

rolling on the floor)))) pai te-ai gandit ca aia ce te-au informat, te-au informat gresit? trebuie sa fi baiat ca sa afli exact, daca e suportabila sau nu, sa simti pe pielea ta... nu din auzite. ca asa poot sa zic si eu ca nasterea e floare la ureche ..desii nu stiu, pentru ca sunt baiat, dar totusi imi dau cu presupusu... concluzia: tu stii doar cum e la fete. nu si la baieti!

| IsabelaIssa a răspuns (pentru tteo92):

laughing) m-au informat gresit zici? De ce? Nu stie fiecare ce simte? M-au informat cei ce au trecut prin asta, deci informatia nu are cum sa fie gresita dragul meu. happy Poti spune despre nastere ca e floare la ureche, dar daca asculti pareri de la femei ce au trecut prin asta inseamna ca nu e adevarat? tocmai am spus, difera de la om la om indiferent de ce caz. Dupa cum vezi si mai sus, baieti care ti-au raspuns: unul ti-a spus ca e dureroasa, altul ca nu a simtit nimic. Te-a deranjat cumva ca ti-a dat raspunsul o fata? Ma scuzi atunci, dar eu stiu ce afirm happy

| tteo92 a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Nu fetito, nu m-=a deranjat asta. dar hai sa iti zic adevaru, sa nu te mai tin atata in suspans ...problema e ca un baiat nu se dezvirgineaza, pentru ca nu are ce sa rupa la el, cum e la fete ..am mai auzit eu pe multi, cica baietii se dezvirgineaza atunci cand li se rupe frauu, ..deloc adevarat. aia se rupe doar atunci, cand ai un contact sexual mai violent, si cand fata e mai stramta si baiatu forteaza sa o intr-oduca. Vezi, esti informata gresit, aia ce ti-au spus ca e dureros ca nu stiu ce, aia, sau ca doare, te-au informat dar nu au avut treaba cu sexul pana acum!
Si acum sa-ti raspuns si la intrebare, sa stii exact... Nu doare deloc, nici macar nu are ce sa doara, e doar placere.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru tteo92):

Http://www.prieteni.ro/......1-593.html Deci "baietas", contrazici deja stiinta;)). Nu ma mai tine pe mine in suspans si informeaza-te corect. Ceea ce ai intrebat tu era cumva o intrebare cu 2 intelesuri? Stiam si eu ca e posibil sa nu se rupa frenul si asta nu inseamna ca baiatul este virgin;) Dar ma gandeam ca tu pui o intrebare pentru a primi ceva raspunsuri ajutatoare, nu o intrebare de dragul de a testa inteligenta utilizatorilor TPU. Vad ca ai deja raspunsul, deci nu vad rostul intreabarii tale. O zi buna! :)

Răspuns utilizator avertizat
| tteo92 a răspuns (pentru Razvanta):

Ce ma ce intrebare am pus eu?rolling on the floor)))vezi ca tu esti prostu. gayule

| tteo92 a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Ba taci in *** de stoarfa... tu mie -mi spui din astea ma?rolling on the floor))))))))))))))))) mars in *** de inteligenta curva penala! hai pa, nu mai scrie ca oricum nu citesc decat primele cuvinte... aia si stiinta. daca tu te iei dupa stiinta aia, e clar, esti mai prosta ca ei!

| IsabelaIssa a răspuns (pentru tteo92):

Cand unul iti spune ca esti prost, poate nu are dreptate. tie ti-au spus mai multi, cred ca ar fi cazul sa ii crezi laughing Ca sa fi destept nu trebuie sa o spui, trebuie sa o arati, dar tu saracul, ce sa arati? Lipsa de educatie, vocabular infect si multa multa prostie. Cele mai bune replici ale tale sunt injuraturile. Mai spune-le si altora cat esti de destept! Hai ca poti! laughing)

| Încrucişătorul a răspuns:

Doare dar merita.

| neutrino a răspuns:

Mai bine sa nu stii. E groasa rau de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti nu se dezvirigineazalaughing))

| myruna2012 a răspuns:

Pai, este foarte dureroasa!
MAi AlES pentru ea!
Stai linistit ca nu trebuie sa iti fie frica sa faci sex doar pentru ca e dureroasa dezvirginarea!
Prima oara o sa fie dar apoi o sa te simti ca in rai!

| DinGri77 a răspuns:

Daca te referi la dezveginare ca si deflorare, Nu exista asa ceva... dezverginare la baieti.

| byeddy a răspuns:

Nu am simtit nimic

| DITO a răspuns:

Depinde, cu o femeie nu e dureroasa. Dar daca esti gay si cauti sa te dezvirginezi in fund probabil o sa fie o durere proportionala cu marimea partenerelui

| ttyes explică (pentru DITO):

Voi sunteti turci, eu ma refeream cand se rupe ata si nu cu gay