| CIICriss a întrebat:

Cat de important este actul sexual intr-o relatie?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Actul sexual este liantul fizic a unei relatii de dragoste, e ingredientul care o completeaza!
E foarte important.

| Picasso a răspuns:

Mai eee nevoie, la un moment data de la dragoste sentimentala, devine dragoste..., adica trebuie s te descarci, laughing suna comic, stiu, intervine senzatia sa iti vezi partenera in asternuturile goale, adia chiar si inainte sa o vezi goala, ti-o imaginezi! Dorinta de a... PUBLICITATE

| neutrino a răspuns:

Si atunci, care este scopul final al relatiei?

| andrei1237 a răspuns:

Conteaza deoarece ambii parteneri se cunosc mai bine intre ei.

| unknøwn a răspuns:

Într-o relaţie de tip patron-secretară e foarte important. Stimulezi sporul muncii.
Într-o relaţie de tip patron-parteneră de afaceri, la fel, e foarte important, dacă i-o dai bine, semnează contractul, să vă mai întâlniţi.

| MissJJ a răspuns:

Relatia in sine incepe cu o dorinta sexuala reciproca.E temelia unei relatii.