| anonim_4396 a întrebat:

Cit este de important sexual anal intr-o relatie? in special pentru baieti?

9 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

E cea mai dezgustatoare chestie din punctul meu de vedere! mi se pare o prostie sexul anal asa ca nu e important intr-o relatie pentru mine, dar cred ca nici pentru altii nu asa important

| Azµre a răspuns:

Ai deschis un subiect delicat. Multi sunt impotriva acestei practici altii pentru si tot asa. La urma urmei conteaza parerea fiecaruia in parte pentru el insusi, daca el vrea ca intr-o relatie sa existe si sex anal e problema lui si placerea lui, acum depinde si de partenera daca ea este sau nu de acord. Ca importanta cum spui tu nu are te asigur atata timp cat va iubiti, va intelegeti, faceti totul impreuna... nu va va influenta cu ceva. Si sunt sigur ca in timp, veti experimenta de toate, de la sex normal, la oral la 69 si chiar sex anal, poate fi o experienta placuta daca e facuta cu cap si atunci se va mai repeta daca nu va fi urata si nu veti mai vrea niciunul din voi sa o repetati. Acum din punctul de vedere al barbatului, unii sunt pentru sex anal si le plac si vor sa aiba in relatie, dar nu pot avea sau nu li se ofera oportunitatea, multi sunt la locul lor si nu zic nimic, in schimb exista barbati care ori isi parasesc partenera pentru asa ceva ( ceea ce mi se pare o tampenie ) ori o inseala cu alta care practica lucrul respectiv, sau mai este problema cea mai delicata in care fata este pur si simplu "violata" de baiat, adica obligata sa faca acest lucru ( iarasi este o raritate dar nu se poate trece cu vederea nu se stie peste cine dai ) In concluzie importanta nu o poti generaliza in cazul de fata fiecare face ceea ce isi doreste.

| SmokeyEye a răspuns:

Importanta lui e mare, atunci cand unul din parteneri isi doreste asta iar celalalt nu.

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Deci daca este vorba o relatie intre doua persoane de sex masculin este destul de important, iar daca e vb de o relatie intre sexe diferite, nu e asa de imp, pentru ca sexul anal le face numai actritele de filme porno, iar daca va respectati si va iubiti nu face-ti asta, numai daca cadeti de comun acord

| Leutzbv a răspuns (pentru andreeeeeeeeeeeeeee):

Te rog, invata sa scrii!

| Wehrmacht a răspuns (pentru Leutzbv):

Daca nu ii pasa cum scrie lasa-l sa scrie asa.Pana la urma...care e problema ta? Esti chiar asa inapoiat in cat sa nu poti sa deduci ce vrea sa spuna?

| Leutzbv a răspuns (pentru Wehrmacht):

Da happy

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns (pentru Wehrmacht):

Multumesc pentru ca mi-ai luat apararea, eu eram obisnuita sa scriu prescurtat, dar m-am dezobisnuit, si cateodata cand ma grabesc mai scriu si prescurtat. dar iti multumesc oricum!:*:*

| bzl a răspuns:

E o prostie...