| youaremyfavouritecolour a întrebat:

Cat de mult a durat o relatie de a voastra? funda celui mai indelungat timp

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

In urma cu 2 ani, am suferit o despartire dupa 6 ani de relatie
deci 6 ani

11 răspunsuri:
| allynna17allynna a răspuns:

De 2 ani sunt intr. o relatie serioasa, si sper sa mai dureze mult timp de acum incolo. Te pup:*

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Pai vreo 3-4 zilelaughing

| Azµre a răspuns:

De 3 ani si suntem logoditi peste 2 ani facem nunta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape 25, niciodata nu stii la ce sa te astepti.

| Cosmotel a răspuns:

De 22 de ani sunt intr-o relatie foarte buna cu parintii mei. am castigat?

| costellodonatz a răspuns:

De 69 de ani. Sunt nascut in 90, dar nu cred ca este relevant acest aspect.

| kRyStY_1411 a răspuns:

Cam juma de ora ca ma trecut la buda

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin1991 a răspuns:

De 18 luni care in final a adus multa suferinta sad

| Adelie a răspuns:

Nu conteaza cantitatea ( in cazul asta perioada de timp), ci calitatea relatiei.