| dadasda a întrebat:

Cat de mult conteaza dintii unui baiat pentru fete? (de exemplu daca ai tartru/carii/dinti strambi etc) poti sa iti gasesti o fata?

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Conteaza in aceeasi masura in care conteaza si daca o fata are carii, tartru, etc. pentru un baiat. Daca ai astfel de probleme ar trebui sa le rezolvi, nu sa speri ca cineva o sa te iubeasca si asa. Personal mi s-ar parea foarte aiurea sa vad o persoana asa, nici nu se pune problema de stat impreuna sau asa ceva. Cred ca nu te respecti indeajuns de mult incat sa iti pese de problema pe care o ai.

| Adry05 a răspuns:

Dacă nu-i miroase gura și nu e ceva mega evident vizual (Adică să aibă dinții negri când deschide gura) nu contează

| Violleta2022 a răspuns:

Enorm! In special daca sunt cariati, au tartru si miroase urat gura.
Daca nu sunt carii, iar dantura este curata si gurita placut mirositoare, dantura stramba nu afectaeza relatia si nici sarutul.

| MValentin a răspuns:

O sa iti raspund tot cu o intrebare. Tu ai iubi o fata cu carii si cu dintii galbeni? ^^ Daca tu nu ti la tine de ce altii sa o faca

| anamaria82726 a răspuns:

Nu ma intereseaza forma dintilor sau asezarea lor atat timp cat sunt curati si ingrijiti

| RowseRj a răspuns:

Dinți nu contează. Unele fete cred că băieți cu colțișori sunt chiar drăguți. Ațâta timp cât nu-ți miroase gura nu e o problemă. Nimeni nu e perfect.

| Colors a răspuns:

Contează foarte mult igiena dentară. In plus...suntem in 2020, chiar nu mai este imposibil și greu să ne ingrijim. Cabinete stomatologice sunt peste tot, au apărut tot felul de periute, metode de curațare și ingrijire.

Dantura este cartea de vizita a oricărui om!

Poți să te imbraci cât de frumos vrei, poți să cobori dintr-o masina superbă...dar dacă iti miroase gura, ai carii sau nu ai dinti...e groaznic.