| anonim_4396 a întrebat:

Cat de mult conteaza dintii? de exemplu ati placea pe cineva care are dintii urati (galbeni cu tartru si carii) ati fi impreuna cu o asa persoana (ma refer si daca ati fi impreuna si daca ati placea-o la modul normal)

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Contează, dacă nu ai dinții îngrijiți atunci înseamnă nu ții la igienă, la sănătatea ta.

| SG1995 a răspuns:

Contează, doar să nu îi folosești în sexul oral, acolo nu contează?

| Florin9Florin9 a răspuns:

Depinde de fiecare cum gândește, pentru unii aspectul fizic este esențial, pentru alții aspectul fizic e pe locul doi, contând mai mult caracterul.
Eu sunt din a2a categorie.

| Lule a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Prietene nu tine de aspectul fizic, omul nu se spala. Tu ai sta cu cineva caruia ii miroase gura de-ti vine sa vomiti si iti "cade" nasul.

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru Lule):

,, omul nu se spală "
Aa, posibil să ai dreptate, nu am citit atent întrebarea.

| Lule a răspuns:

Pune mana si spala-te, daca despre tine e vorba. Caria pute, nu e doar o gaurica mica, neagra si inestetica. Si de la tartru iti cad dintii.
Du-te la stomatolog si ai grija de ei.
Sanatate!