| hastemele a întrebat:

Cat de mult isi doresc fetele sa faca sex? au fantezii erotice cu multi baieti sau se concentreaza doar pe unul singur?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Majoritatea vor sa probeze mai multi baieti asta e problema actuala asa cum si baietii vor sa o faca cu multe fete.

| R_8074 a răspuns:

Depinde. Nu le poti baga pe toate in aceeasi oala. Eu una ma concentrez doar pe unul singur!

| diesel94 a răspuns:

Asta depinde de fiecare fata in parte

| adriana996 a răspuns:

Ca si baietii... fetele sunt si ele diferite. Nu toate isi doresc fantezii.