| CrissRonnye7 a întrebat:

Ce fel de baieti isi doresc fetele?

5 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Baietii siguri pe ei, hotarati, cu simtul umorului care stiu sa destinda atmosfera.

| Samariteanul a răspuns:

Sentimental la interior si mai rece la exterior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce iti pasa de ce anume vor fetele? De aia majoritatea relatiilor in ziua de azi sunt o gluma de 2 bani. Pentru ca ori unul ori altul se preface ceva ce nu este si in timp asta se descopera si asa se duce dracu relatia. NU conteaza ce le plac fetelor, nu conteaza ce le plac baietilor. Tu fi cum esti tu si mai devreme si mai tarziu se gaseste una care te place asa cum esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genul care nu pun intrebari de tipul"Ce fel de baieti isi doresc fetele?". Daca ai avea putina incredere in tine, ai atrage mai multe fete decat daca ai incerca sa fii pe placul lor.

| Anon31241212 a răspuns:

Buna! Eu cred că depinde de fiecare fata în parte și de gusturile sale. Din punctul meu de vedere e important ca un băiat cu care vrei sa ai o relație sa fie înțelegător, sa ai ce vorbi cu el, sa fie ambițios, glumeț și iubitor. Și de asemenea să aibă inițiativa. happy