| anonim_4396 a întrebat:

Cat dureaza o partida de sex la voi (in general asa)?

17 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Depinde,cateodata 20 de minute cateodata 40, depinde.

| Ea12345 a răspuns:

Depinde. 5 minute pe fuga, 30-40 pentru serile frumoase.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

24 hour a day, everyday

| Matt24 a răspuns:

10-40,50 minute.Depinde de chef si de cat timp avem

| Emilian65 a răspuns:

Cat te tin puterile.

| grab a răspuns:

Daca "voi" inseamna ea+el atunci civilizat ar fi sa dureze pana obtin ambii placerea orgasmului. De regula 10-30 minute.
Daca "voi" este 3+ atunci dureaza pana se termina iarba/alcoolul! happy
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uuuuu, urita intrebare. Daca vei prea mult, se plictiseste fata. Pentru asta poate chiar sa renunte la tine.

| SaveTheNature a răspuns (pentru anonim_4396):

Inca nu am spus nimic. Nu trage cocnluzii pripite. Raspunde punctual la intrebare, nu la propriile-ti imaginatii (sper ca intelegi ce vorbesc)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Cam indiscreta intrebarea.
La tine cat tine? Spune tu primul laughing
Te pup!

| SaveTheNature a răspuns (pentru anonim_4396):

Indiscreta e mult zis. Pentru ca fiecare e in anonimat pe TPU. (nu e ca pe facebook de ex).
Nu cat tine e important. Pentru mine e important sa imi duc partenera pana in punctul orgasmului. In mod normal tine 5-10 minute actul in sine (ca nu pun la socoteala preludiul). Daca sunt "ciupit" (adica daca beau 1 bere 2, inainte), dureaza ceva mai mult -cam 15 minute -dar nu mai mult.
Intrebarea e pusa tocmai a scoate la iveala cati labagii sunt pe aici..Carora cand le oboseste mana fac pauza (ca sa reziste 40, 50 de minute). Chiar mi-am intrebat iubita despre fostii parteneri, si faceau 2 numere, tocmai pentru a-si arata ei vitejia, dar aici vine problema -NU reuseau sa o aduca la orgasm. Deci nu cat o dai e important (poti aduce o femeie in culmile fericirii in 5 -6 minute), sau o poti "iubi" 40 de minute, dar sexul arate ca un sex de pe centura.

| mimiwewem a răspuns (pentru SaveTheNature):

Frumos răspuns.Așa e.

| 8mariastar a răspuns:

Pai o noapte si daca e zi vreo 2 ore pe putin

| UngUrU777 a răspuns:

Toatela seara sau cat poate partenera laughing

Răspuns utilizator avertizat
| 0alafaranume0 a răspuns:

Juma de ora sau mai multlaughing cateodata si eu ma plictisesc

| BlueArrow a răspuns:

De la 15 minute la o ora

| Brd_Robitzu_1910 a răspuns:

Pai, pe mine de exemplu cand ma iau chefurile si sunt la prietena mea sau invers... incepem de obicei de pe la noua cand incepe sa se intunece si terminam pe la 7 sau 8 dimineata cand suntem franti big grin