| cocomero a întrebat:

Cit dureaza o partida de sex? adica cite minute?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista o durata standard. Uneori poate fi satisfacatoare o partida de 5 minute, alteori cuplu isi doreste o partida de doua ore. In medie, o penetrare satisfacatoare pentru ambii parteneri dureaza 20-30 de minute, dar repet, adesea limitele sunt mult modificate in ambele sensuri.

| NeneaGogu a răspuns (pentru Brigaela):

Ce ma fac eu cu tine Brig dear, este vorba de sex nu love deci...
O partida de sex dureaza intre 3 si 8 minute maxim 10, asa am invatat eu de la o doamna care se numea doamna invatatoare tongue

| Mann02 a răspuns:

O partida in regula este intre 3 si 6 minute, nu te lua dupa pstaruri ca alea sunt alte treburi, si nici nu se simt la fel de bine ca tine happy

| catalin188 a răspuns:

Ce avet cidatilor in 30 de minute nu am nici eu nici ea orgasm 3 minute

| Geo17 a răspuns:

Cat va tine pe 'infractori'!

| Kaℓi a răspuns:

11 minute, conform lui Coelho happy

| ChristinaGM a răspuns:

O partida de sex dureaza cat te tine.Nu este limita!

| Maui a răspuns:

Depinde de experienta partenerilor, preludiul etc.
Asa un sex de viteza, (pana nu vine bossu si va prinde) intre 5-15 minute.
Daca vrei mai mult, domnul Viagra va avea grija de tine.

| giaaniii a răspuns:

Fara prezervativ putin, cu prez 20-30 de min laughing sper ca te-am convins

| Lex65 a răspuns:

Pai depinde... Primul numar (de multe ori si singurul) e scurt... sub 10 minute, dar daca o faci de mai multe ori in aceiasi noapte, tine tot mai mult