| kryna88 a întrebat:

Cat ma costa sa imi pun un sterilet?

4 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Idee nu am, dar stiu ca costa ceva ca merge vorba despre o interventie chirurgicala

| nathalie a răspuns:

Aproximativ 200 de lei...depinde

| barsan1986aditza a răspuns:

Nu stiu cat costa exact, poti intreba la o clinca dar ai grija ca iti poate provoca rai pe colul uterin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde ti-l pui...
bine, acum lasand gluma la o parte daca alegi o clinica privata te va costa intre 200 si 300 lei noi doar "instalarea" lui iar steriletul difera la pret de la o firma la alta.sunt sterilete care elibereaza si hormoni, sunt unele care au in componenta cupru, altele f complexe, unele extrem de rudimnetare. Unele teoretic te vor tine 10 ani, altele doar 5.