| silwiuandreie a întrebat:

Cat masoara adancimea vaginului (la fete)?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da exista si vagin la baieti?

| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunea medie ca adincime este relativa si depinde de marimea fizica a femeii. Conform statisticilor pentru femeile de rasa europeana adancimea medie este de 12-14 cm.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru AmeliaLoveToSmile, In toate lucrarile de specialitate scrie clar ca adancimea medie a vaginului este de cca 8 cm. Tu ti-ai masurato? sau doar ti-ai dori ca sa poti fii penetrata cu penisuri gigantice rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 20 de metri, ai grija sa nu scapi inauntru.

| Alex14DaFunda a răspuns:

Asa ai scris intrebarea asta de parca si baietii au vagin...laughing,,(la fete)" laughing

| silwiuandreie explică:

E al tau Suzuk-ele?