| VrRos05 a întrebat:

Cat timp a durat pana ati facut-o cu partenerul vostru, fetelor?
De la prima intalnire pana la a 100-a intalnire.
Funda

15 răspunsuri:
| ania a răspuns:

După 11 luni, după căsătorie.

| dullcat a răspuns:

Acum 3 ore | anonim3248 a răspuns (pentru VrRos05):
În PRIMA oră când cunoști o femeie PRIMA oară NU merge.

La 1 oră și 45 de minute merge așa

- femeia vine unde are treabă cu bărbatul ULTRA ARANJATĂ cu haine noi, scumpe, parfumată, COAFATĂ la coafor înainte să vină

- bărbatul PUTE a transpirație și are pe el pantaloni de stofă pe care LUCEȘTE jegul și cămașă albastră cu urme de transpirație la subraț și murdară la guler.

După cam 1 oră și 45 de minute URLĂ femeia când face sex cu bărbatul.

Esti constient de ce ai scris? Orice om care lucreaza la birou ar trebui sa aiba bun simt sa se ingrijeasca, nu sa poarte hainele pana miros oribil si prind luciu de jeg, conform descrierii tale.Aia se incadreaza mai bine pe santier, nu intr-o cladire de birouri.Inceteaza sa promovezi igiena proasta si nesimtirea.Si asa in Romania ti se intoarce nasul dupa multe personaje.Ar cam fi timpul sa devina unii mai civilizati, in rand cu lumea care stie ce e este igiena.

| dullcat a răspuns:

Anonim3248, una este mirosul de mucegai care inevitabil se imprima in haine, alta este sa porti haine murdare pe care se vede jegul lucios la maneci, guler etc.Aia tine de igiena personala, care in acest caz lipseste.

| dullcat a răspuns:

Acum 19 minute | anonim3248 a răspuns:
Dullcat5678 - deci să EXPLIC

- eu lucrez într-o clădire care PUTE

- eu NU mai schimb cămașa minim 1 lună și pantalonii 6 luni

DE CE?

- că se ÎMPUȚESC din prima zi si dacă sunt curate

Astea le ȘTIAI dacă ai fi lucrat în centrul Bucureștiului.

Ok.Imi place ca esti foarte eco, economisesti apa de la masina de spalat.Seara buna.

| Hyperion7 a răspuns:

Zici că e strategie de atac, multi fac chestii ad hoc, din impuls

| anonim3248 a răspuns:

Dullcat5678 - put a mucegai hainele celor care lucrează în clădiri vechi.

| anonim3248 a răspuns:

Dullcat5678 - în tot centrul Bucureștiului puțea a mucegai și vechi în clădirile statului.

| anonim3248 a răspuns:

Dullcat5678- sunt vechi clădirile și este miros care intră în haine.

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim3248):

Au mai căzut tavane așa și în alte clădiri ale statului dar nu găsesc pe internet.

| anonim3248 a răspuns:

Dullcat5678 - hainele se împuțesc într-o clădire veche din prima zi si dacă sunt curate

| Alecsandru322 a răspuns:

Crezi ca e ceva ce planifici și te ții de plan?

| VrRos05 explică (pentru Alecsandru322):

No să răspundă nici o femeie.
Dar as vrea sa știu un singur lucru.
Se poate și în prima oră când cunoști o femeie? happy

| MAteiLaAjutat a răspuns (pentru VrRos05):

Daca ii fluturi o bancnota de 50 de euro se poate si in primul moment?

| anonim3248 a răspuns (pentru VrRos05):

În prima oră când cunoști o femeie prima oară nu merge.

| dullcat a răspuns (pentru VrRos05):

Se poate.Ai sanse sa intalnesti doritoare pe la festivaluri, unde se doarme in cort.

Ps: Nicio femeie care se aranjeaza 2-4 ore nu va face sex cu un mizerabil transpirat.Doar pentru ca unora le merge, fiindca acele femei sunt la randul lor, de fapt, tot mizerabile, nu inseamna ca asa functioneaza in general.