| FredericChopin a întrebat:

Buna, intrebare pentru baieti mai mult, deci imi puteti spune si mie voi ce ati simtit prima oara cand ati facut sex oral? Dar cand ati primit? Dar la voi fetelor cum a fost? Apropo cum ati reactiona daca timp de aprox 1 ora ati face /primi sex oral si partenerul vostru v-ar spune ca "ar mai vrea"? Multumesc mult, seara buna.

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Rescrie cu virgulă, punct și cratimă, poate după aia se va putea înțelege ce ai vrut să spui.

| T0T a răspuns:

Se simte mult mai bine să primești.

| Marmote a răspuns (pentru T0T):

Gay

| T0T a răspuns (pentru Marmote):

Ce ai mă? E semnalul tău de împerechere?

| Marmote a răspuns (pentru T0T):

Te ajut să ieși din dulap că e clar din mai multe răspunsuri că nu-ți place păsărica

| T0T a răspuns (pentru Marmote):

Ce e clar? Ia elucidează misterul.

| Goete a răspuns:

Prima data cand am facut sex oral era sa vomit.
Si cand mi-au facut am crezut ca va fi ultima data la cat m-a jenat cu dintii

| EuSuntMarius1 a răspuns:

Sincer să fiu când am oferit sex oral prietenei mele și am văzut cât de bine se simte m-a determinat să nu mă opresc și simțeam o satisfacție extremă. Când primesc sex oral e o senzație maximă ce nu se poate explica

| danimocanu696969 a răspuns:

Deci aici inainte sa incepem cu inceputul inceputurilor doresc sa imi sustin ideea ca domnul bunul dumnezeu atotstiutorul si creatorul minunilor ne-a dat a 9-a minune, eu fiind a 8-a bineinteles (minune nu clasa)

cand un mascul face un sex oral unei femele se simte ca si cum ai manca o suburenlinta cu limba
apoi se simte de parca se pisa in gura ta (e frumos pentru piss kink daca stii ce zic)

dar cand am primit prima data un sex oral m-am simtit de parca suburnelinta mi-a fost atacata frate, cu dintii e nasol, trebuie sa aiba grija stiu eu de la un baiat din surse sigure
si gen sa ai grija la buze sa le ti de parca ai fuma din penisul ala
sa il mangai, sa il doresti ca pe ciocolata
sa te invarti in ea ca pe un scaun de birou

dar gen ai grija sa iti iei rosii cu tine, poate bagi o romaneasca

| cicsiceac a răspuns:

Pe mine ma supt una o data de mi-am scos chilotii cu ranga din cur