| Marianaaa69 a întrebat:

Cat timp rezista bărbați fără sex?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Depinde de fiecare in parte, eu personal pot trai si fara sex

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic unii barbati cum ar fi preotii catolici si calugarii de pe Muntele Athos, rezista toata viata. Altii in functie de locul in care isi petrece viata, de anturaj, etc. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Cat vor ei.

| danutzu96 a răspuns:

Unii mult si bine laughing

| Steam321 a răspuns:

Eu zic că de poate trăi și fără sex dacă ști cum să te masturbezi nu mai ai nevoie de sex.Si că sa raspund, eu unul pot sta luni, ani fara sex

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Am intalnit si de 2 minute si de 1 ora

| corbulalbrosu a răspuns (pentru XAndreeaAndreeaX):

Este specificat cat se poate de clar cuvantul "fara" sex, deci nu cat timp te poate tine-n p***. laughing

| Steam321 a răspuns (pentru XAndreeaAndreeaX):

O iarăși tu

| Mejdej a răspuns:

Pai cu cat face sex mai des, rezista foarte putin fara pentru ca sa obisnuit asa. Daca face sex sa zicem o data pe saptamana, rezista mai mult fara.