| Antonies a întrebat:

Cat timp tine menstruatia la fete? Stiti voi. perioada cand sunt nervoase din orice laughing ma refer la zile cate zile sunt pe stop aproximati si cate nu.

10 răspunsuri:
| Girly97 a răspuns:

La mine dureaza 3-4 zile, depinde...

| Vanishgold a răspuns:

Menstruatia se termina in 3 si 7 zile, dar starile alea incep inainte de ovulatie si se termina odata cu sfarsitul menstruatiei. Deci cam 2 saptamani e cod rosu.winking

| RAY a răspuns (pentru Vanishgold):

Wow cam mult

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Stiu, asa ziceam si eu. sad

| RAY a răspuns (pentru Vanishgold):

Pai si ce facem in aceste zile noi barbati? chef de sex nu ai nu? ce simptome ai?

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

laughing
Sa stati departe de noi, sa fiti baieti cuminti si sa nu cautati cearta.
Cheful de sex e mai mare decat e de obicei si e si mai fain, orgasmele sunt mai intense si tin si mai mult.
Irascibilitate, durere, tensiune, stres, anxietate, pofte, balonare, plans. Depinde de fiecare.

| RAY a răspuns (pentru Vanishgold):

Eu stiam ca la ovulatie aveti chef de sex nu la menstra

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

La ambele laughing

| Asly a răspuns:

3-7 zile nu e ok să țină m-ai mult

| buburuzaDLP a răspuns:

Intre 3-10 zile laughing dc ai intreba asta?