| Alexandrachiriac1999 a întrebat:

Cat tine acea scurgere maronie in sarcina?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i obligatoriu sa ai scurgere maronie in sarcina, doar in foarte putine cazuri, iar atunci este nesemnificativa.

| madalina299 a răspuns:

O zi de obicei

| Alexandrachiriac1999 explică (pentru madalina299):

Daca pe mine m-a tinut 6 zile, e sarcina?

| madalina299 a răspuns (pentru Alexandrachiriac1999):

Fa.ti un test de sarcina. doar asa vei sti sigur.

| madalina299 a răspuns (pentru madalina299):

De obicei nu tine asa mult. 1-3 zile. si nu in cantitati mari

| Alexandrachiriac1999 explică (pentru madalina299):

Mi-am facut joi, a iesit negativ. L-am facut la o lună după sex. Trebuie sa-l mai repet?

| madalina299 a răspuns (pentru Alexandrachiriac1999):

La o luna dupa sex testul ar fi trebuit sa iasa pozitiv. mai incearca o data peste 2 3 zile si daca tot negativ este inseamna ca nu esti.