| Dizzydizz a întrebat:

Cata rabdare aveti cu partenerii vostri?

Răspuns Câştigător
| catthshshshs a răspuns:

De cand il cunosc, adica de aproape 7 luni, am invatat ce este rabdarea si pot sa spun ca nu am regretat niciodata acest lucru. Este intr-adevar un baiat care merita ce este mai bun.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Variabila, in functie de starea mea psihica si de oboseala acumulata. Mi-as dori uneori sa fiu mai rabdatoare.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Yanny's, îţi doresc o despărţire cruntă, cu scântei, înjurături şi minim o palmă peste gura aia care debitează tâmpenii.
V-o meritaţi toate cele care aveţi senzaţia că universul se învârte în jurul organului vostru genital!

| nobody_9468 a răspuns:

Ma tem ca in maxim o saptamana nu voi mai avea cu cine sa am rabdarehappysad

Bafta.

| stresu a răspuns:

El a avut trebuie sa aiba muuuulta rabdare ca sunt stresata, paranoica, neindemanatica, maniaca si cu o stare de spirit care variaza mai ceva ca vitezometrul unei masini pe un drum presarat cu radare. Stresu...

| Ana a răspuns:

Am destula rabdare cu el

| yanny`s a răspuns:

Eu nu am deloc rabdare cu el. daca ii convine, bine, daca nu, usa e mai incololaughing

el trebuie sa aiba rabdare cu mine, nu eu cu el, ca eu sunt cea care are nevoie de protectie, nu elwinking
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putina. Dar el compenseaza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destula pentru a-ti da si tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca-i rabdare sau e ceva mult mai rau...