| happy.....withoutyou a întrebat:

Ce diferente de virsta sunt inre voi si partenerii vostri, si ce virsta aveti voi?

Răspuns Câştigător
| caoacana a răspuns:

Pare nostim dar multi dintre noi sunt aflati in aceeasi postura am 14 si el are 23big grin

25 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu am 16 ani iar el are 21 de ani, e ceva diferenta dar chiar nu conteaza varsta intr-o relatie atat timp cat cei 2 se iubesc si se respectahappy.

| Anca a răspuns:

3 ani mai mic el.
Eu 22

| Alisa a răspuns:

Eu 18 si el 22 love struck

| SweetCandy a răspuns:

EU 17 el 19 jumatebig grin

| Barajag a răspuns:

Eu 30 si el 35, diferenta o sti si tubig grin

| daii a răspuns:

Eu am 15 jumate si el imediat face 18happy Dar la tine?happy

by daiiwinking

| theodoraafi a răspuns:

5 ani.
eu: 15, el: 20

| lostcontrol12 a răspuns:

Eu aproape 19 el aproape 24:X

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Se pare ca sunt singura. asa:.happyeu am 15 jum si el 14 jum]si ne intelegem foarte bine]

| Ea.e. a răspuns:

Eu am fost impreuna cu un baiat in tabara. Eu sunt cls. a7a el a9a.deci 2 ani.happy

| adrian_3467 a răspuns:

Ha laughing 3 ani mai mic el happy tare raspuns tongue
Eu 23 si am avut partenere intre 15 si 30 ani.

| Ingerasull99 a răspuns:

Eu fac 19 peste o luna, ea are 16!

| cryss_1828 a răspuns:

Eu aproape 17 el 19.

| CarLa_7372 a răspuns:

Eu am 16...sh el 25... 9ani

| aberu a răspuns:

Eu 30 si ea 35

| Ady_4009 a răspuns:

Ea 16 eu 18
2ani

| ontyk a răspuns:

3 ani. Eu am 19 ani iar ea are 16 ani.

| albinuta_2886 a răspuns:

Acum nu am pe nimeni, dar am stat cu cineva mai mare cu 7 ani, iar ce mai mica diferență a fost de un an.

| musterrl a răspuns:

Eu 31 si sotul 40 happy, dar chiar nu conteaza, ne iubim la maxim ceea ce iti doresc si eu tie cu partenerul tau

| Alina_5575 a răspuns:

Eu aproape 16 si el 22 big grin

| LuLy_5981 a răspuns:

Eu am 21 de ani, 7 luni si 2 zile, iar el are 25 de ani, o luna si 5 zile oh go on rolling on the floor. Totul e perfect in relatia noastra (cel putin pana acum big grin).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine sunt doi ani intre noi, eu am 39 el 41

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 16 el are 20 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 19 ani jumate si el face 19 acum p 28 ianuarie...deci nu e diferenta mare, 6 luni

| oana1405 a răspuns:

2 ani eu 15 el 17 tongue:X... da la tine?