| alexandruanghel a întrebat:

Cate ejaculari poate avea un barbat intr-o partida de sex?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca de obicei o partida de sex are de regula 2-3 reprize, insa nu este exclus sa fie intretinute chiar si mai multe contacte, se pot produce tot la fel acelasi numar de ejaculari. Cu specificarea faptului ca se va reduce cantitatea de sperma ejaculate constant si se poate intampla ca a 4-a sau a 5-a oara, ''orgasmul'' sa fie aproape ''secat'', lichidul spermatic sa lipseasca cu...desavarsire/complet. Sanatate!

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

La un act sexual normal, exista o singura ejaculare.

| MihaiNicu23 a răspuns:

La un numar una dar daca esti antrenat poti ejacula cam de 6-7 ori mai mult nu prea se poate intr-o zi.